3SOLID – SERWIS RTV – Gdańsk

3SOLID - SERWIS RTV - Gdańsk

3SOLID – SERWIS RTV

Firma 3SOLID – Serwis RTV to profesjonalny zakład zajmujący się naprawą telewizorów, sprzętu audiowizualnego, sprzętu fotograficznego, magnetowidów oraz kamer wideo. Znajduje się ona w Gdańsku, pod adresem Roberta Schumana 37, 80-171 Gdańsk. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu +48 58 302 37 30.

Firma 3SOLID oferuje szeroki zakres napraw i usług serwisowych. Dzięki gotowości obsłużenia różnych rodzajów sprzętu, klienci mogą skorzystać z usług naprawy telewizorów, monitorów, aparatów, kamer, projektorów i DVD. Wszystkie naprawy wykonywane są przez doświadczonych techników, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i umiejętności w zakresie naprawy sprzętu RTV.

Klienci, którzy skorzystali z usług firmy 3SOLID, przekazują pozytywne opinie na temat jakości usług. Firma otrzymała ocenę 4.3 na 5 gwiazdek. Ta wiarygodna ocena została wystawiona przez 55 oceniających. Klienci doceniają profesjonalizm, szybkość i skuteczność napraw, a także bezpłatną diagnostykę i gwarancję świadczoną przez firmę.

Firma 3SOLID zapewnia dogodne godziny otwarcia, co umożliwia klientom skorzystanie z usług naprawy w dogodnym dla nich czasie. Firma jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. W każdy weekend, firma jest zamknięta, jednak w przypadku potrzeby, możliwe jest umówienie się na indywidualne spotkanie.

Jeśli posiadasz problem z telewizorem, sprzętem audiowizualnym, sprzętem fotograficznym, magnetowidem lub kamerą wideo, skontaktuj się z firmą 3SOLID – Serwis RTV. Znajdują się w Gdańsku, pod adresem Roberta Schumana 37. Telefon: +48 58 302 37 30. Załoga profesjonalistów naprawi Twój sprzęt szybko i skutecznie, abyś mógł cieszyć się wysoką jakością obrazu i dźwięku na nowo.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *