AGD. Naprawda – Gdańsk

AGD. Naprawda - Gdańsk

AGD – Naprawda to firma specjalizująca się w naprawie sprzętu AGD. Zlokalizowana jest w Gdańsku, przy ulicy Świętokrzyskiej 80.

Firma AGD – Naprawda zajmuje się naprawą różnego rodzaju urządzeń AGD, takich jak pralki, lodówki, zmywarki czy piekarniki. Działając już od wielu lat, zdobyła szerokie doświadczenie w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów z urządzeniami elektronicznymi.

Właściciele AGD – Naprawda zdają sobie sprawę, jak ważne dla klientów jest sprawnie działające AGD. Dlatego stawiają na szybką i profesjonalną obsługę swoich klientów. Nasi serwisanci posiadają wiedzę i umiejętności potrzebne do naprawy różnych marek i modeli sprzętu AGD.

Nasza firma cieszy się dużą renomą wśród klientów, co potwierdzają liczne pozytywne opinie. Telefon kontaktowy do naszego serwisu to +48 58 736 52 76. Jest on dostępny w godzinach otwarcia, które wynoszą od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00.

AGD – Naprawda to nie tylko naprawa urządzeń AGD. Oferujemy również doradztwo techniczne oraz oferujemy części zamienne do sprzętu AGD. Naszym celem jest zapewnienie pełnej satysfakcji naszych klientów i dbanie o ich komfort w korzystaniu z urządzeń gospodarstwa domowego.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *