• Home
  • Gdańsk
  • AgdGdansk.pl Serwis AGD Gdańsk – naprawa pralek, lodówek, zmywarek – Gdańsk

AgdGdansk.pl Serwis AGD Gdańsk – naprawa pralek, lodówek, zmywarek – Gdańsk

AgdGdansk.pl Serwis AGD Gdańsk - naprawa pralek, lodówek, zmywarek - Gdańsk

Firma AGDGdańsk.pl Serwis AGD Gdańsk specjalizuje się w naprawie różnego rodzaju urządzeń AGD, takich jak pralki, lodówki, zmywarki i suszarki. Znajduje się ona pod adresem lawendowe wzgórze 9A37, 80-175 Gdańsk. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu +48 570 940 950.

Firma AGDGdańsk.pl ma swoją stronę internetową pod adresem http://www.agdgdansk.pl/, gdzie można znaleźć więcej informacji na temat usług, godzin otwarcia i kontaktu. Mogą Państwo także skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej, aby zgłosić awarię sprzętu AGD. Firma jest w stanie pomóc przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

AGDGdańsk.pl oferuje także dostawę części zamiennych do sprzętu AGD. Jako dostawca części oferują Państwu nowe elementy zamienne do urządzeń producentów. Jeśli szukają Państwo części do pralek, lodówek, zmywarek, piekarników lub innych urządzeń, mogą skontaktować się z firmą AGDGdańsk.pl.

Z usług firmy AGDGdańsk.pl korzystało już wiele osób, co potwierdzają oceny na różnych platformach. Firma uzyskała ocenę 4,3 w skali 1-5, na podstawie 169 ocen. Klienci doceniają profesjonalizm i skuteczność serwisu AGD Gdańsk, będącego częścią firmy AGDGdańsk.pl.

Firma AGDGdańsk.pl Serwis AGD Gdańsk działa w godzinach otwarcia od poniedziałku do piątku między 7:00 a 20:00. W soboty firma jest otwarta w tych samych godzinach, natomiast w niedzielę jest zamknięta.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *