• Home
  • Gdańsk
  • Arte Cafe – Ekspresowy serwis i salon – Gdańsk

Arte Cafe – Ekspresowy serwis i salon – Gdańsk

Arte Cafe - Ekspresowy serwis i salon - Gdańsk

Arte Cafe – Ekspresowy serwis i salon

Arte Cafe to ekspresowy serwis i salon, specjalizujący się w naprawie urządzeń AGD. Firma mieści się pod adresem Alfreda Nobla 26, w Gdańsku. Można skontaktować się z nimi telefonicznie pod numerem +48 58 306 17 34.

Firma oferuje szeroki zakres usług, w tym sprzedaż i serwis ekspresów do kawy renomowanych marek, takich jak JURA, MELITTA, SAECO. Dodatkowo, Arte Cafe jest autoryzowanym serwisem pogwarancyjnym dla urządzeń Nivona, Siemens, Bosch, Krups, DeLonghi. W salonie Arte Cafe można również skorzystać z dzierżawy ekspresów do kawy.

Arte Cafe zdobyło pozytywne opinie, czego dowodem jest ocena na poziomie 4,8 w skali od 1 do 5, przy uwzględnieniu oceny na podstawie 266 opinii. Klienci doceniają rzetelność i profesjonalizm świadczonych usług przez firmę.

Salon Arte Cafe działa w wyznaczonych godzinach. Od poniedziałku do piątku firma jest czynna od 9:30 do 17:30. W soboty można odwiedzić salon w godzinach od 11:00 do 14:00. W niedzielę Arte Cafe jest zamknięte.

Więcej informacji na temat oferty oraz możliwości zakupu ekspresów do kawy można znaleźć na stronie internetowej www.artecafe.pl. Firma prowadzi także sklep internetowy, gdzie dostępne są różne modele ekspresów do kawy w przystępnych cenach. Warto zaznaczyć, że Arte Cafe oferuje wieloletnią gwarancję na zakupione produkty oraz atrakcyjne warunki finansowania, w tym możliwość rozłożenia płatności na raty.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *