Arte Cafe – Gdynia

Arte Cafe - Gdynia

Arte Cafe – serwis i sprzedaż ekspresów do kawy

Arte Cafe to firma specjalizująca się w naprawie oraz sprzedaży ekspresów do kawy. Znajduje się ona w Gdyni, przy ulicy Śląskiej 64. Działalność firmy obejmuje szeroki zakres usług, w tym serwis autoryzowany dla renomowanych marek, takich jak JURA, MELITTA, SAECO, Nivona, Siemens, Bosch, Krups i DeLonghi.

Firma Arte Cafe cieszy się dobrą reputacją wśród klientów, czego potwierdzeniem jest wysoka ocena 4,8 w skali 1-5, przyznana przez 136 oceniających. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm pracowników gwarantują wysoką jakość świadczonych usług.

Firma Arte Cafe działa od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30-17:00 oraz w soboty od 11:00-14:00. Niestety, w niedziele firma jest zamknięta.

Arte Cafe oferuje również możliwość dzierżawy ekspresów do kawy. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na stronie internetowej http://artecafe.pl/wdk/.

Jeśli szukasz najlepszych ekspresów do kawy w przystępnych cenach, Arte Cafe oferuje bogaty wybór znanych marek, takich jak nivona, melitta, jura czy saeco. Dodatkowo, firma oferuje wieloletnią gwarancję oraz raty 0% na zakupy. Strona internetowa sklepu, gdzie można poznać pełną ofertę, to http://www.sklep.artecafe.pl/.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *