• Home
  • Sopot
  • Belweder Group – serwis/salon sprzedaży kawy oraz ekspresów. – Sopot

Belweder Group – serwis/salon sprzedaży kawy oraz ekspresów. – Sopot

Belweder Group - serwis/salon sprzedaży kawy oraz ekspresów. - Sopot

Belweder Group to renomowana firma zlokalizowana w Sopocie, specjalizująca się w serwisie i sprzedaży kawy oraz ekspresów. Firma działa pod adresem Aleja Niepodległości 830, 81-805 Sopot. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu +48 797 222 730. Belweder Group cieszy się dobrą opinią wśród klientów, z oceną na poziomie 4,7 na 5 gwiazdek, na podstawie 63 opinii.

Firma oferuje szeroki wybór profesjonalnych urządzeń do przygotowywania napojów kawowych. W ich ofercie znajdują się ekspresy do kawy renomowanych marek takich jak Jura, Nivona czy Saeco. Na stronie internetowej belweder.com.pl znajduje się szczegółowa oferta produktów, a także możliwość zakupu online.

Belweder Group wyróżnia się nie tylko sprzedażą, ale również profesjonalnym serwisem ekspresów do kawy. Posiadają autoryzowane punkty serwisowe dla marek Saeco, Nivona, Necta, Biepi. Ich wyspecjalizowany zespół jest w stanie naprawić ekspresy wszystkich marek, zapewniając wysoką jakość usług.

Godziny otwarcia firmy Belweder Group to: poniedziałek-piątek: 09:00-17:00. W soboty i niedziele firma jest nieczynna. Można również skontaktować się z nimi poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej belweder.com.pl/kontakt/.

Belweder Group to miejsce, które przyciąga wielu miłośników kawy. Ich oferta dotyczy nie tylko sprzedaży i serwisu ekspresów do kawy, ale również szerokiej gamy kaw. Na stronie internetowej znajdują się różne mieszanki ziaren, w tym kawa Buon Giorno ARGENTO z przewagą arabiki, idealna na poranne pobudzenie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *