EDCservice – Gdańsk

EDCservice - Gdańsk

EDCservice to firma zajmująca się serwisem klimatyzacji. Zlokalizowana jest w Gdańsku, przy ulicy Schuberta 77. Firma może pochwalić się oceną na poziomie 3,9 w skali 1-5, uzyskaną na podstawie aż 28 recenzji.

EDCservice specjalizuje się w kompleksowym serwisie klimatyzacji dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, firma oferuje wysoką jakość usług i profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Zespół składający się z doświadczonych i wyszkolonych specjalistów zawsze stara się sprostać oczekiwaniom klientów.

Firma EDCservice oferuje szeroki zakres usług związanych z klimatyzacją. W ramach serwisu, przeprowadzane są m.in. naprawy, konserwacje oraz montaże systemów wentylacji i klimatyzacji. Niezależnie od tego, czy klient potrzebuje naprawy awaryjnej, regularnej konserwacji czy też nowego montażu, EDCservice zapewnia profesjonalną obsługę.

Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-17:00, EDCservice stara się dostosować do potrzeb klientów. Zamknięte w soboty i niedziele, daje to możliwość odpoczynku i regeneracji sił dla pracowników, a także elastyczne terminy wizyt dla klientów.

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy związanej z klimatyzacją, skontaktuj się z EDCservice pod numerem telefonu: +48 600 171 172. Profesjonalna obsługa klienta jest priorytetem firmy, a zespół zawsze chętnie udzieli wszelkich informacji i doradzi w kwestiach związanych z klimatyzacją.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *