Mars. Usługi RTV. Sikorski M. – Gdańsk

Mars. Usługi RTV. Sikorski M. - Gdańsk

Mars. Usługi RTV – profesjonalna naprawa urządzeń AGD w Gdańsku

Mars. Usługi RTV to solidna firma specjalizująca się w naprawie urządzeń AGD. Swoją siedzibę ma w Gdańsku, przy ulicy Marcina Dragana 12. Klienci, którzy potrzebują fachowej pomocy w zakresie naprawy sprzętu RTV, mogą liczyć na profesjonalną obsługę i rzetelną diagnostykę.

Oferowane usługi przez firmę Mars. Usługi RTV obejmują naprawę różnego rodzaju urządzeń AGD, w tym telewizorów, kamer, odtwarzaczy DVD, sprzętu audio, a także mikrofalówek, pralek, zmywarek i innych. Dzięki doświadczeniu i wiedzy technicznej, zespół firmy jest w stanie szybko i skutecznie zlokalizować usterki i przeprowadzić ich naprawę.

Firma Mars. Usługi RTV działa na rynku już od kilku lat i zyskała sobie opinię solidnego partnera dla klientów z Gdańska i okolic. Liczne pozytywne opinie odzyskanych klientów potwierdzają wysoką jakość usług i profesjonalne podejście do naprawy urządzeń AGD.

Godziny otwarcia firmy Mars. Usługi RTV to poniedziałek-piątek w godzinach 9:00-17:00, a także sobota w godzinach 9:00-13:00. Klienci mogą skontaktować się z firmą telefonicznie pod numerem +48 58 302 88 50.

Mars. Usługi RTV – Twój specjalista od naprawy urządzeń AGD w Gdańsku!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *