Naprawa AGD Osiedle Wejhera – Gdańsk

Naprawa AGD Osiedle Wejhera - Gdańsk

Naprawa AGD Osiedle Wejhera – Profesjonalna naprawa urządzeń AGD w Gdańsku

Firma Naprawa AGD Osiedle Wejhera to profesjonalne przedsiębiorstwo specjalizujące się w naprawie urządzeń AGD w Gdańsku. Zajmuje się szerokim spektrum usług naprawczych, obejmujących zarówno pralki, lodówki, zmywarki, jak i kuchenki czy piekarniki. Dzięki bogatemu doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu, firma zyskała zaufanie klientów, czego dowodem jest wysoka ocena 4,4 na 5 gwiazdek przyznana przez 23 oceniających.

Pełen adres: Gospody 3B, 80-344 Gdańsk

Firma mieści się w Gdańsku na osiedlu Wejhera, w dogodnej lokalizacji umożliwiającej łatwy dostęp dla klientów. Przyjmując sprzęt do naprawy, wszelkie formalności można załatwić w przyjaznej atmosferze na miejscu. Ponadto, Naprawa AGD Osiedle Wejhera oferuje także możliwość korzystania z usług serwisu online, co dodatkowo ułatwia kontakt i złożenie zapytania o naprawę.

Godziny otwarcia: Pn-Pt: 10:00-18:00

Firma jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00, zapewniając tym samym szeroki zakres dostępności dla klientów. W wyżej wymienionym czasie można zgłaszać usterki i umawiać się na naprawę bez konieczności rejestracji wcześniejszej.

Kontakt telefoniczny: +48 58 556 15 15

Aby skonsultować problem z urządzeniem AGD lub umówić się na naprawę, można skorzystać z numeru telefonu +48 58 556 15 15. Przyjazny personel jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania i udzielić fachowej porady.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *