• Home
  • Gdańsk
  • Naprawa pralek Gdańsk SR Serwis – Gdańsk

Naprawa pralek Gdańsk SR Serwis – Gdańsk

Naprawa pralek Gdańsk SR Serwis - Gdańsk

Serwis Pralek Gdańsk SR

Serwis Pralek Gdańsk SR to renomowane przedsiębiorstwo specjalizujące się w naprawie pralek i suszarek. Firma posiada długoletnie doświadczenie w branży i oferuje swoje usługi w mieście Gdańsk oraz okolicach.

Adres firmy to Miasto Gdańsk, jednakże szczegółowe informacje na temat adresu można znaleźć na stronie internetowej firmy.

Nasi wysoko wykwalifikowani technicy są ekspertami w dziedzinie naprawy pralek i suszarek. Za każdym razem staramy się szybko i skutecznie rozwiązać problemy naszych klientów, aby zapewnić im maksymalną satysfakcję ze świadczonych usług.

W Serwis Pralek Gdańsk SR zawsze stawiamy na jakość. Nasze usługi są profesjonalne, a wszystkie naprawy przeprowadzane są z użyciem oryginalnych części zamiennych, co zapewnia solidność i trwałość napraw.

Oferujemy również Darmowy dojazd do domu klienta na terenie Trójmiasta – Gdańsk, Sopot oraz Gdynia. Dzięki temu nasi klienci mogą skorzystać z wygodnych i bezstresowych napraw w komfortowych warunkach, bez konieczności dostarczania urządzeń do naszego serwisu.

Jeżeli masz problem z pralką lub suszarką, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: +48 601 634 531. Nasz zespół jest dostępny w godzinach otwarcia, które są następujące:
poniedziałek: 08:00-17:00
wtorek: 08:00-17:00
środa: 08:00-17:00
czwartek: 08:00-17:00
piątek: 08:00-16:00
sobota: 09:00-15:00
niedziela: Zamknięte

Wybierając Serwis Pralek Gdańsk SR, możesz mieć pewność, że Twoje urządzenia zostaną naprawione profesjonalnie i w najkrótszym możliwym czasie. Skorzystaj z naszych usług i dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy ocenili nasze usługi na 5 gwiazdek.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *