Naprawa sprzętu AGD w Gdyni – Gdynia

Naprawa sprzętu AGD w Gdyni - Gdynia

Naprawa sprzętu AGD w Gdyni

Firma NaprawaAGDGdynia.pl to profesjonalny serwis specjalizujący się w naprawie sprzętu AGD w Gdyni. Zlokalizowana przy ulicy Chylońskiej 26, 81-064 Gdynia, firma oferuje swoje usługi mieszkańcom Gdyni i okolicznych miejscowości.

Wysoka jakość usług

Zespół wyspecjalizowanych techników i serwisantów, posiadających bogate doświadczenie w naprawie różnych urządzeń AGD, gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. Dzięki temu, klienci mogą być pewni, że ich urządzenia będą naprawione fachowo i solidnie.

Zadowolenie klientów

Firma NaprawaAGDGdynia.pl cieszy się wysokimi ocenami klientów. Ocena skali 1-5 wynosi 5, a podstawą oceny jest aż 60 opinii klientów. To dowodzi, że firma stawia na indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz dba o satysfakcję swoich klientów.

Szeroki zakres usług

W ramach swojej działalności, firma oferuje naprawę różnego rodzaju sprzętu AGD, takiego jak kuchenki, pralki, lodówki, zmywarki oraz wiele innych. Dzięki wysokiej wiedzy technicznej, serwis NaprawaAGDGdynia.pl znajdzie rozwiązanie dla każdej usterki i zapewni sprawną i szybką naprawę.

Zainteresowanych korzystaniem z usług firmy NaprawaAGDGdynia.pl zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 58 558 80 61 lub odwiedzenia strony internetowej naprawaagdgdynia.pl. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-20:00, w soboty od 7:00 do 15:00, a w niedzielę jest zamknięte.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *