Phu Eldombis – Gdańsk

Phu Eldombis - Gdańsk

Phu Eldombis to firma specjalizująca się w naprawie urządzeń AGD. Znajduje się w Gdańsku, przy ulicy Piastowskiej 100B, w imponującym budynku falowym, znanym jako Falowiec – trzeci najdłuższy budynek w Europie. Firma oferuje szeroki zakres usług naprawczych, obejmujących pralki automatyczne i wirnikowe, zmywarki, lodówki, kuchnie gazowe i elektryczne, kuchenki mikrofalowe, a także drobny sprzęt AGD.

Jako autoryzowany serwis takich marek jak Whirlpool, Polar, Haier, Panasonic, Electrolux i Zanussi, Phu Eldombis zapewnia wysoką jakość usług i profesjonalną obsługę klienta. Firma posiada stronę internetową www.eldombis.pl/sklep/, na której można znaleźć więcej informacji o oferowanych usługach oraz zakupić potrzebne części i akcesoria.

Firma cieszy się dobrą opinią wśród klientów, o czym świadczy ocena wynosząca 3,9 w skali 1-5 na podstawie 12 opinii. Phu Eldombis stara się sprostać oczekiwaniom klientów, dlatego też dba o dogodne godziny otwarcia. Serwis jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-16:00, a w piątek do 15:00. W soboty i niedziele serwis jest zamknięty.

Firma Phu Eldombis oferuje także usługi serwisowe w zakresie klimatyzacji i urządzeń gastronomicznych. Oferuje klimatyzatory marki Whirlpool oraz inne urządzenia gastronomiczne, takie jak zmywarki z wyparzarką i kostkarki. Strona firmy zawiera również ciekawe informacje techniczne na temat klimatyzatorów, które mogą pomóc klientom w dokonaniu odpowiedniego wyboru.

Jeśli masz problem z urządzeniem AGD lub potrzebujesz nowej klimatyzacji lub urządzenia gastronomicznego, Phu Eldombis jest w stanie pomóc. Skontaktuj się z firmą pod numerem telefonu +48 608 013 618 i umów się na wizytę lub złożenie zamówienia. Firma Phu Eldombis to rzetelny partner w naprawach AGD i dostawca zaawansowanych urządzeń klimatyzacyjnych i gastronomicznych.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *