• Home
  • Gdynia
  • PHU Eldombis Józef Rutkowski – Gdynia

PHU Eldombis Józef Rutkowski – Gdynia

PHU Eldombis Józef Rutkowski - Gdynia

Firma PHU Eldombis Józef Rutkowski jest jedną z wiodących firm w Gdyni zajmujących się naprawą pralek, suszarek oraz innych urządzeń AGD. Specjalizują się również w serwisowaniu i naprawie kuchenek, zmywarek, lodówek i kuchenek mikrofalowych, a także innych drobnych sprzętów AGD.

Firma Eldombis ma swoją siedzibę przy ulicy Krokowskiej 9, 81-056 Gdynia. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu +48 602 115 075. Pracownicy firmy Eldombis są do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00 oraz w soboty i niedziele są zamknięci.

PHU Eldombis Józef Rutkowski działa na rynku od 1991 roku. Firma powstała jako spółka (P.H.U. Eldom S.C.) na bazie zakładu usługowego sieci WPHW. Obecnie Eldombis jest firmą cenioną przez klientów za szybką i skuteczną naprawę sprzętu AGD oraz profesjonalne podejście do klienta.

Firma Eldombis oferuje również sprzedaż różnych urządzeń AGD. Na stronie internetowej http://www.eldombis.pl/sklep/ można znaleźć szeroki wybór pralek, zmywarek, kuchenek, lodówek, kuchenek mikrofalowych i innych drobnych sprzętów AGD.

Firma Eldombis jest autoryzowanym serwisem marki Whirlpool. Posiadają również klimatyzatory tejże marki. W ofercie można znaleźć katalogi i cenniki różnych urządzeń marki Whirlpool.

Dzięki profesjonalnemu podejściu, wieloletniemu doświadczeniu i uznaniu klientów, Eldombis jest niezawodnym partnerem w naprawie i serwisowaniu urządzeń AGD. Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Eldombis i przekonania się o ich wysokiej jakości.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *