• Home
  • Gdańsk
  • Serwis AGD Pralki, Zmywarki, Lodówki, Piekarniki, itp – Gdańsk

Serwis AGD Pralki, Zmywarki, Lodówki, Piekarniki, itp – Gdańsk

Serwis AGD Pralki, Zmywarki, Lodówki, Piekarniki, itp - Gdańsk

Serwis AGD Pralki, Zmywarki, Lodówki, Piekarniki, itp

Firma Serwis AGD Pralki, Zmywarki, Lodówki, Piekarniki, itp specjalizuje się w naprawie i serwisie różnego rodzaju urządzeń AGD. Zlokalizowana jest w Gdańsku, przy ulicy Starodworskiej 1. Można skontaktować się z nią pod numerem telefonu +48 519 622 555. Firma działa w branży naprawy AGD, oferując swoje usługi zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom.

Serwis AGD Pralki, Zmywarki, Lodówki, Piekarniki, itp ma swoją stronę internetową, na której można znaleźć więcej informacji o firmie oraz jej usługach. Strona znajduje się pod adresem https://naprawa-i-serwis-agd-pralki-zmywarki-lodowki.business.site/. Można tam znaleźć opinie klientów oraz skontaktować się z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Firma jest jedynie oceniana przez 1 osobę, która wystawiła ocenę 1 w skali 1-5. Należy jednak pamiętać, że jedna ocena niekoniecznie odzwierciedla rzeczywistą jakość usług świadczonych przez firmę.

Serwis AGD Pralki, Zmywarki, Lodówki, Piekarniki, itp posiada również dane z Google, które potwierdzają obecność firmy w wynikach organicznych wyszukiwarki. Na podstawie tych danych można skontaktować się z firmą, znaleźć informacje kontaktowe oraz zobaczyć zdjęcia urządzeń przedstawiające usługi świadczone przez firmę.

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek: Zamknięte
  • Wtorek – Piątek: 09:00-17:00
  • Sobota i Niedziela: Zamknięte

Wszystkie osoby, które mają problemy z działaniem swoich urządzeń AGD, mogą skorzystać z usług Serwisu AGD Pralki, Zmywarki, Lodówki, Piekarniki, itp. Firma oferuje profesjonalne naprawy i serwisy zarówno w siedzibie firmy, jak i u klienta. Zespół doświadczonych techników jest gotowy pomóc w rozwiązaniu każdego problemu związane z urządzeniami AGD. Skontaktuj się z nimi już dziś i ciesz się sprawnym działaniem swojego sprzętu AGD.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *