Serwis AGD w Pruszczu Gdańskim – Pruszcz Gdański

Serwis AGD w Pruszczu Gdańskim - Pruszcz Gdański

Serwis AGD w Pruszczu Gdańskim – Profesjonalna naprawa urządzeń AGD

Firma Serwis AGD w Pruszczu Gdańskim to renomowany serwis specjalizujący się w naprawie różnego rodzaju urządzeń AGD. Zlokalizowany w Pruszczu Gdańskim, firma oferuje swoje usługi zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym.

Pełny adres i dane kontaktowe

Serwis AGD znajduje się przy ulicy Drogi Słowackiego 46, w miejscowości Pruszcz Gdański. Jeśli potrzebujesz skorzystać z ich usług lub masz pytania dotyczące naprawy urządzeń AGD, możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: +48 58 558 81 27.

Specjalizacja i oferta

W serwisie AGD w Pruszczu Gdańskim skupiają się na naprawie urządzeń różnych producentów. Oferta obejmuje naprawy sprzętu marki Samsung, Whirlpool oraz Zelmer. Jednak nie jest to jedyne, czym zajmuje się firma – naprawiają również urządzenia innych producentów. Zadzwoń i zapytaj naszych konsultantów czy naprawiamy akurat Twój sprzęt.

Godziny otwarcia

Firma jest czynna w następujących godzinach:

Poniedziałek: 07:00-20:00
Wtorek: 07:00-20:00
Środa: 07:00-20:00
Czwartek: 07:00-20:00
Piątek: 07:00-20:00
Sobota: 07:00-15:00
Niedziela: Zamknięte

Jakość usług i opinie klientów

Serwis AGD w Pruszczu Gdańskim cieszy się dobrą opinią wśród klientów. Zdobyła ocenę 4,6 w skali od 1 do 5, w oparciu o ocenę 38 klientów. To potwierdzenie wysokiej jakości świadczonych usług i profesjonalnego podejścia do naprawy i serwisowania urządzeń AGD.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej naprawy swojego sprzętu AGD, Serwis AGD w Pruszczu Gdańskim jest idealnym miejscem do skorzystania z usług. Zapewniamy, że będziesz zadowolony z ich jakościowej obsługi i fachowej naprawy.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *