• Home
  • Gdańsk
  • Serwis elektroniczny F.H.U.Faston – Gdańsk

Serwis elektroniczny F.H.U.Faston – Gdańsk

Serwis elektroniczny F.H.U.Faston - Gdańsk

Serwis elektroniczny F.H.U. Faston – profesjonalna naprawa telewizorów i instalacja anten telewizyjnych

Firma Serwis elektroniczny F.H.U. Faston to renomowany serwis elektroniczny zlokalizowany w Gdańsku. Działający od wielu lat na rynku, specjalizuje się w naprawie telewizorów oraz instalacji i naprawie anten telewizyjnych. Dzięki doskonałej jakości usług i zadowoleniu klientów, firma zyskała reputację solidnego i profesjonalnego partnera na rynku elektroniki.

Serwis elektroniczny F.H.U. Faston oferuje kompleksowe rozwiązania dla swoich klientów, zapewniając pełen zakres usług związanych z naprawą telewizorów. Doświadczony zespół techników specjalizuje się w diagnozowaniu i naprawie różnych modeli telewizorów, niezależnie od marki czy modelu. Bez względu na problem – od uszkodzeń mechanicznych po awarie oprogramowania – Serwis elektroniczny F.H.U. Faston jest w stanie skutecznie przywrócić sprzęt do sprawności.

Ważną cechą Serwisu elektronicznego F.H.U. Faston jest też specjalizacja w instalacji i naprawie anten telewizyjnych. Zespół techników posiada niezbędne umiejętności i doświadczenie, aby zapewnić optymalne odbieranie sygnału telewizyjnego. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta, firma oferuje usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji, gwarantując najlepszą jakość obrazu i dźwięku.

Serwis elektroniczny F.H.U. Faston mieści się pod adresem Reymonta 46, 80-290 Gdańsk. Klienci mogą skontaktować się z firmą pod numerem telefonu +48 606 262 106. Dzięki dogodnej lokalizacji w Gdańsku, Serwis elektroniczny F.H.U. Faston jest łatwo dostępny dla mieszkańców i klientów z pobliskich miejscowości.

Warto podkreślić, że Serwis elektroniczny F.H.U. Faston cieszy się doskonałymi opiniami klientów. Na podstawie 4 ocen uzyskano ocenę 5 w skali 1-5. To dowód na wysoką jakość usług świadczonych przez firmę i zadowolenie klientów.

Firma Serwis elektroniczny F.H.U. Faston dba o wygodę swoich klientów, dlatego ustalone zostały godziny otwarcia dostosowane do różnych potrzeb. Serwis jest czynny w poniedziałki od 11:00 do 17:00, we wtorki od 14:00 do 18:00, w środy od 11:00 do 17:00, w czwartki od 14:00 do 18:00, w piątki od 11:00 do 17:00 oraz w soboty od 11:00 do 14:30. W niedzielę firma jest zamknięta.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *