• Home
  • Gdynia
  • Tele-Radio-Video. Autoryzowane centrum serwisowe – Gdynia

Tele-Radio-Video. Autoryzowane centrum serwisowe – Gdynia

Tele-Radio-Video. Autoryzowane centrum serwisowe - Gdynia

Tele-Radio-Video – Autoryzowane centrum serwisowe w Gdyni

Tele-Radio-Video to autoryzowane centrum serwisowe zlokalizowane w Gdyni, przy ulicy Bohaterów Getta Warszawskiego 18. Firma specjalizuje się w naprawie sprzętu RTV oraz sprzętu audiowizualnego, oferując kompleksowe usługi serwisowe dla klientów z Gdyni i okolic.

Tele-Radio-Video posiada bogate doświadczenie w naprawie różnego rodzaju sprzętu elektronicznego. Do ich szerokiej gamy usług naprawczych należą m.in.:

  • naprawa telewizorów, odtwarzaczy DVD, dekoderów satelitarnych
  • naprawa kamer, projektorów, nagrywarek wideo
  • naprawa sprzętu audio, w tym wzmacniaczy, głośników, odtwarzaczy CD

Firma Tele-Radio-Video jest także sklepem AGD, oferującym szeroki wybór nowoczesnych urządzeń elektronicznych i elektrycznych. Dzięki temu klienci mogą nie tylko skorzystać z usług serwisowych, ale także zakupić sprzęt najwyższej jakości w jednym miejscu.

W opinii klientów, Tele-Radio-Video uzyskało ocenę 3.8 na 5 w skali zadowolenia. Ich profesjonalizm, szybkość naprawy oraz konkurencyjne ceny to czynniki, które są najczęściej podkreślane przez klientów. Firma zdobyła zaufanie wielu osób, a liczba oceniających wynosi aż 353.

Firma działa od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. W soboty oraz niedziele jest zamknięta. Dzięki tak rozszerzonym godzinom otwarcia, klienci mają możliwość zgłosić uszkodzony sprzęt elektroniczny w dogodnym dla siebie terminie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *